*| \Hepsi.Manyaq-s\ |*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*| \Hepsi.Manyaq-s\ |*

Hepsi.Manyaq-s'a Hoşqeldiniz..

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

More Derqisi Hepsi Röpörtajı..

2 posters
YazarMesaj
MéRqMéq'sS..
Admin
MéRqMéq'sS..

Lakabın? : MéRqiMéq

More Derqisi Hepsi Röpörtajı.. Empty
MesajKonu: More Derqisi Hepsi Röpörtajı..   More Derqisi Hepsi Röpörtajı.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 11:17 pm

arkadaşlar More Dergisi Mayıs sayısındaki Heps röportajını yazıyorum
Grup Projesi Nasıl Oluştu=
Cemre Hepiiz eski arkadaşlarız.Grubun menejeride annem.Hadi bakalım bağlantıyı kurma sırasıda sizde.
Neden siz ?
Eren Biz birbirimizi çocukluktan beri tanıyoruz Ayrıca sanatın içindeyiz.Hepimiz bale öğrencisiyiz.
Gülçin Organik bir grubuz.Hayallerimiz bizi hayata akıttı.Resmen bu iş için doğduğumu hissediyorumSahnede büyüdük.Sanki hayat bize bunu hazırladı.
Hiç bu kadar tutulacağınız aklınıza geldi mi?
Gülçin Ben her zaman iyiyinin göz ardı edilmeyeceğiniseyircinin zekasından seyircinin zekasındave dikkatinden şüphe etmemeyi bilirim.Tabii ki daha iyisi olabiliriz.Yaptığım işlerde tatmin olamıyorum hep daha fazlaını istiyorum.
Siz kendinizi başarılı ve yeterli buluyor musunuz?
YaseminEvet ama her zmana daha iyi olmalıyız ve daha çok çalışmalıyız.
Eren Başarı o an bulunduğunuz zamanıniçinde yer alan bir olgu.Elbette şu anda çok doğru ve mein bir şekilde başarılı gidiyoruz.Yeterlilik ise "oldum ben"dediğiniz anda kaybedeceğiniz bir durum.Bu yüzden "ben yeterliyim"demek yanlış olur.Çünkü daha fazlasını yapmak için daha fazla çalışmaya devam.
Albüm yapmak ve ünlü olmak size kendinizi naısl hissettirdi:
Cemre Albüm yapmak işin en önemli noktasıydı.Başarılı bir iş yapınca daha iyi hissettik.
Okulda size Nasıl davranıyorlar:
Eren Okulda her zman olduğu gibi davranıyorlar.Okulda herkes sadece öğrenci kimliğiyle tanınıyor.Yani abartılı bir durum yok.Hocalarınız torpil geçiyor mu:
Gülçin Aslaaaa.Dehşet verici bir soru.Bizde,notlar önemli değil zaten.Sınıfta,sahnede ya da çıkardığın işteki perfomans gözlere servis edilir.Sanat çevresinde bıraktığın intiba önemlidir.Kendini ne kadar tanıdığınla gelişim ilintilidir.Herşey kendin içindir.
Hem okul hem albüm nasıl yetişiyorsunuz?
Yasemin Yetişemiyorum ,bin beş yüz parçaya bölünüyorum desem ne dersiniz?
Cemre:Nasıl yetiştiğimizi ben de bilmiyorum.
Aranızda anlaşamadığınız oluyor mu?
Cemre:Farklı fikirlerimiz olduğunda evet.
Birbirinizi kıskandığınız oluyor mu?
Eren:Asla böyle bir şey söz konusu bile olamaz.
Yapmak istediğiniz müziği mi yapıyorsunuz?
Gülçin Evet.Ama bazı şeyler değişebilir daha oturabilir.Üçüncü albümümüzde olur heralde.Zamana ihtiyacımız var.Benim gibi biri için mümkemmeli aramak zor ve bunu yaptığım gün umursamadığım gün olur.
Eren:Evet yapmak istediğimiz müzik budur.Hatta Türkiyede ilk R&B yapan isim biziz.Bu bizim tarzımız.Ama bu dmeke değildir ki hep bu şekilde gidecek.Başka yeniliklerle önümüzdeki albümlerde karşınıza çıkabilriiz.
Grubunuza yeni birileri ni dahil etemk ister misiniz?
Yasemin:Bu yola dört kişi başladık,dört kişiyle de devam edecek.
Sezen Aksuyla şarkı söylerken neler hissettiniz?
Cemre:İnanılmaz heyecanlandım.
Eren:Hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün.İşte o his .budur!!
Gülçin:İnteraktif, bir rüyada hiç bulundunuz mu?Bunu size ancak minik ama kocaman bir serçe yaşatabilir.
Yasemin:Çok heyecan verici .onunla aynı sahneyi paylaşmak guru verici.
İstanbul size neleri ifade ediyor?
Cemre:Yaşadığım şehrin içinde mutlu olmayı.
Eren:İstanbul bir film içindeki en iyi sahne bana göre. Hep o karde olamk istersiniz ya onun gibi birşey.
Gülçin:İçinde yaşamayı istediğim tek şehir.Nereye gidersem gideyim insanları,İstanbulun mühtiş manzaralarını,kozmopolit oluşunu özlüyorum.İstanbulbenim için "ey gözünü sevdiğimin tarfiği" bilde dedirten bir şehirdir.
İstanbulda en çok nereyi seviyorsunuz?
Cemre:Boğaz
Eren.Boğazdan başlayıp en bilinmeyen köyüne kadar İstanbulu seviyorum
Gülçin:En sık bulunduğum yeri ve evimi
Yasemin:Boğaz ve Anadolu Yakasını
Jhelibon.EbYa_{Y}

Jhelibon.EbYa_{Y}

Lakabın? : Ebbr,EbYa,Şekkr,Jhelibon

MesajKonu: Geri: More Derqisi Hepsi Röpörtajı..   More Derqisi Hepsi Röpörtajı.. Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 9:40 am

Saol Cnm
http://stardium-s.getgoo.net
MéRqMéq'sS..
Admin
MéRqMéq'sS..

Lakabın? : MéRqiMéq

MesajKonu: Geri: More Derqisi Hepsi Röpörtajı..   More Derqisi Hepsi Röpörtajı.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 11:22 pm

Mişi Deil..

[Bilerk Mişi Yasdm!:D]

More Derqisi Hepsi Röpörtajı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chica Derqisi..
» Hepsi 1 Fraqman
» Hepsi-Tembelsin..